Justin dhe Hailey Bieber u martuan ditë më parë, por Selena Gomez siç duket ende nuk e ka harruar Justinin.

Madje shumë fansa kanë thënë se Selena & Bieber është dyshja më e mirë.

Selena bëri të ditur se do të publikojë një këngë më titullin “Lose you to love me”

“I needed to lose you to love me” (Më duhej të humbja ty për ta dashur veten), kishte shkruar Gomez. Kënga do të publikohet me 23 tetor.

Kënga siç duket është për Justin Bieber, madje për këtë gjë dyshojnë edhe fansat./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË