Ajo mbetet njëra nga aktoret turke më të dashura.

Ditë të bukura për aktoren e njohur Hande Ercel. Motra e saj është martuar me Caner Yildirim, me të cilin ishte njohur që në vitin 2016.

Gamze Ercel ishte një nuse sa e thjeshtë aq edhe moderne. Në ceremoni ishin të ftuar vetëm miq dhe familjarë të çiftit.

“Është dita e saj e madhe, jam shumë e lumtur për të” – është shprehur aktorja e “Perla e zezë”.

MUND TË JU PËLQEJNË