Diva e muzikës, Rihanna mund të ketë lënë anash karrierën muzikor, por jo edhe angazhimit rreth markës së saj për produkte të bukurisë ‘Fenty Beauty’.

31 vjeçarja ka qenë mjaft e angazhuar në sjelljen e produkteve të reja ndërsa tani ka lansuar edhe koleksionin e saj më të i të modës ‘Fenty’ dhe këtë e ka paralajmëruar përmes disa imazheve magjepsëse të realizuara nga vet ajo, shkruan Indeksonline.

Duke qenë një femër e kompletuar, ylli i hitit ‘Work’ ka lënë pa fjalë edhe këtë herë adhuruesit e saj të cilët me padurimi po presin edhe rikthim e saj në muzikë pas një pauze të gjatë.

Ndërkohë, Rihanna në një intervistë të realizuar ditë më parë zbuloj rastësisht që ajo ka filluar një jetë të re në Britani të Madhe për më shumë se dy vit.

Rihanna ndryshe është në lidhje me miliarderin arab, Hassan Jameel./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË