E bukur, elegante dhe plotë sharm, kështu cilësohet bashkëshortja e deputetit të njohur të AAK-së, Daut Haradinaj.

Lola është nga femrat më me stil që dallohet prej ‘VIP-ve’ shqiptarë në përgjithësi, shkruan “Kosovarja”.

Në secilën ngjarje me rëndësi ajo është dalluar prej tjerave me stilin dhe shijen unike që ka.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë aktivitetet e saj si me shoqëri, poashtu edhe me familje.

Së fundi ajo ka ardhur me disa fotografi dhe video në instagram, në të cilat shkëlqen prej bukurisë. Me fustan të bardhë, grim të thjeshtë e aksesorë të veccantë, Lola ka mahnitur me pamjen.

Se me të vërtetë ka shije binduni edhe ju./Kosovarja/1

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË