Këngëtarja Vesa Luma gjithmonë ndan momente nga jeta e saj e përditshme në rrjetet sociale. Ato ku është pjesë edhe djali i saj i vogël Liani janë edhe më të bukurat.

Këtë herë këngëtarja ka ndarë një video ku tregon reagimin epik të vogëlushit kur shikon prindërit e tij të puthen. “Babi po hante mamin”,-shprehet ai teksa Vesa e xhiron.

Më tej, i vogli tregon edhe me lëvizje si ndodhi çdo gjë. Vesa nuk i ka mbajtur dot të qeshurat nga komenti i vogëluashit, ashtu sikurse as ju nuk do të mundeni të mos qeshni me këto pamje të vogëlushit.

“Babi po hante mamin”,-shprehet ai teksa Vesa e xhiron. Më tej, i vogli tregon edhe me lëvizje si ndodhi çdo gjë. Vesa nuk i ka mbajtur dot të qeshurat nga komenti i çiltër i djalit të saj. Kjo video padyshim ka për t’ju shijuar shumë dhe do ju zbukurojë ditën.

 

MUND TË JU PËLQEJNË