Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar nipin e saj për ditëlindje, si dhe ka etiketuar kunatën e vëllaun e saj./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË