Fiona Gllavica para pak ditësh u bë nuse.

Në dasmën e saj ajo u duk si një princeshë e vërtetë.

Fiona u bë e njohur për publikun si Pajtesa në serialin ‘Ҫka ka shpija’.

Por, ndryshe nga seriali, Fiona është një femër shumë e bukur dhe me stil.

Para pak netësh ajo i dha fund beqarisë, nga dasma e së cilës mundëm të shihnim disa pamje.

Dasma ishte me të vërtetë madhështore, ku secili detaj të bënte për vete.

Ajo përfundoi edhe muajin e mjaltit, e tashmë i është rikthyer punës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka filluar me prova.

MUND TË JU PËLQEJNË