Ka ditë që këngëtarja po kalon kohë të mrekullueshme bashkë me shoqet e ngushta në Tajlandë, në një klimë ndryshe nga ajo që po mbretëron në vendin tonë, shkruan Kosovarja.

Imazhet që ajo ka publikuar këto ditë bënë bujë në rrjet, e që edhe sot ky imazh që do të shihni në vazhdim vërtetë ndezi instagramin.

Në një ditë me diell në plazh, me një pamje të bukur e të pazakontë, Shkenda po “fluturon” dhe duket shuam e lumtur.

Vërtetë një shkrepje artistike, që së fundmi ajo po e bënë shpesh./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË