Natën e kaluar, këngëtarja e mirënjohur, Shkenda Dubova festoi ditëlindjen e 29-të.

Ajo kremtoi në mes mikeshave të cilat u përkujdesën për një befasi superiore midis verërave e tavoline të stërmbushur, shkruan “Kosovarja”.

Si çdo vit tjetër edhe mbrëmë shkëlqeu duke lënë mbrapa saj një ditëlindje të paharruar, kështu edhe duke lënë që të shënohet shumë për të.

Për festën e saj, duke të jetë menduar secili detaj nga miqtë e saj, duke u garantuar një atmosferë e jashtëzakonshme dhe pamje të magjishme.

Për më shumë tregon video në vijim atmosferën e ngrohtë dhe të ndezur në mes shumë miqve dhe mikeshave që nderuan dhe suprizuan Shkendën, shkruan më tutje “Kosovarja”.

Shkenda Dubova në ditëlindjen e saj

Publiée par Albania Viral sur Jeudi 11 avril 2019

Sidomos kur do ti shihni këto fotografi nuk do i jepni fare vitet e lartëpërmendura, pasi sharmi dhe bukuria e saj bëjnë që të duket një bombë e vërtetë dhe një super yll, ani pse prej mbrëmë është 29 vjeçare.

Natyrisht pas këtyre imazheve që i patë po pajtoheni edhe ju me fjalët tona, a po? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË