Është këngëtarja e cila është aktive në skenën muzikore që shumë vite me radhë.

Shkurte Fejza pëlqehet mjaft shumë për këngë popullore dhe për elegancën që ka, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse e angazhuar në profesionin e saj, Fejza është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan shpesh postime për ndjekësit e saj.

Këtë herë befason, teksa shfaqet e vetme duke pirë kafe.

Sigurisht, Shkurta ka nevojë për qetësi dhe një periudhë të kohës ka vendosë që ta kalojë vetëm.

Përveç pamjes, ajo e zbukuron vendin me stilin e saj, e thjeshtë dhe mjaft bukur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË