Festat e fundivitit po zbulojnë para kohe suprizat e artistëve tanë. Nga xhirimet e emisioneve artistike femrat e shoubizit po shkëlqejnë me elegancë.

Fotografitë, videot e sekuencat e ndryshme nuk po kursehen nga këngëtaret tona të cilat po i ndajnë me publikun në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Vëmendje të madhe mori sot një fotografi nga artistet më të suksesshme të muzikës së mirëfillt shqipe.

Janë të gjitha të dashura dhe shumë të pëlqyera nga publiku. Shkurte Fejza, Violetë Kukaj, Edona Llalloshi e Gili kanë mahnitur me paraqitjen e tyre.

Ato kanë zgjedhur të vishen njejtë ku me gjasë kanë xhiruar ndonjë potpuri. Kaq elegante dhe bukur duken sa ngjajnë sikur të ishin motra binjakee jo këngëtare kolege./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË