Shkurte Fejza dhe kënga e saj nuk harrohen e nuk tradhëtohen nga publiku. E dashur dikur e sot, këngëtarja ka bërë vend në zemrat e mijëra njerëzve në Kosovë e kudo ku ka shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Shkurte Fejza, këngëtarja e këngëve patriotike e popullore, i është përshtatur mirë kohës.

Këngëtarja, po ashtu ka mbetur në trend edhe me realizimin e videoklipeve dhe fotosesioneve të ndryshme, ku dukejt mjaftë bashkohore, shkruan “Kosovarja”.

Ne, kemi shkëputur një foto të thjeshtë, jo nga fotot profesionale të Shkurte Fejzes dje ajo sërish duket mjaftë zonjë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË