Një emër i ëmbël dhe i dashur për publikun është edhe këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza, shkruan “Kosovarja”.

Është ndër ato këngëtare që ka një karrierë shumëvjeçare në tregun muzikor, duke u pëlqyer për këngët që u ofron publikut.

Publiku përveç që e do si këngëtare e çmon shumë duke e njohur edhe si një person jashtëzakonisht të mirë dhe një grua me një stil të veçantë që merr çdo herë vëmendje.

Madje, së fundi po del të jetë edhe sfiduese e modës. Në imazhin që sjell përkrahë burrit të saj, ajo që bie në sy është çanta e trendeve botërorë me të fundit.

E kush do e mendonte se një zonjë si Shkurta do të shkojë kaq larg sa të garojë edhe me vajzat e reja./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË