Krijoi fole në zemrat e publikut shqiptarë qysh prej fillimit të karrierës, shkruan “Kosovarja”.

Shkurte Fejza i ruajti dhe i kultivoi vlerat kombëtare për vite të tëra, ndaj më kot nuk quhet bilbili i këngës shqipe.

Këngëtarja dallohet edhe për paraqitjet e saj plotë elegancë, ndonëse është nënë e katër fëmijëve ajo dita-ditës veç po rinohet.

Kohëve të fundit këngëtaren e shohim shpesh duke shëtitur vende të ndryshme me familjen e saj.

Këto momente ajo i publikon në llogarinë e saj në Instagram, ku merr komente e fjalë të mira nga njerëzit.

Së fundi shfaqet me shumë stil rrugëve të Torontos, imazh ky të cilin ia ka publikuar vajza e saj Gresa. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË