Pas shumë angazhimeve, Shkurte Fejza ka gjetur pak kohë për pushime.

Shkurte Fejza ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga pushimet, në të cilat po shoqërohet nga vajzat.

Ajo përmes këtij imazhi bëri të ditur se destinacion për këto pushime e kanë zgjedhur bregdetin shqiptar.

“Miqte e mi kudo qe jeni ju pershendes me bukurin dhe freskin e bregdetit shqipetar..”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Shkurte Fejza ka qenë aktive me këngë e performanca në ahengje familjare gjatë kësaj periudhe.

MUND TË JU PËLQEJNË