Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut. Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën barku i saj ka dalur paksa i fryrë. A po bëhet Arta sërish nënë, apo është thjeshtë vetëm efekti i pozës që ajo ka marrë!?/ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË