Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun po shijon ditën me diell në një vend majft me vlerë.

Ajo është e gjithëanshme, e cila është e angazhuar në shumë aspekte, shkruan “Kosovarja”.

Duke pas parasysh që ka kaluar një sezonë të ngjeshur, me dasma e projekte të shumta, ajo po vazhdon me udhëtime të shumta në vende të ndryshme.

Sot, këngëtarja në fjalë ka publikuar një story ku shfaqet e vetme, si gjithëherë duke mos i munguar stilin në pamjen fizike.

Sigurisht, këngëtarja ka zgjedhur ta relaksojë dhe të meditojë e vetmë në këtë hapësirë të Bosforit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË