Është këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli ajo e cila po përfolet aq shumë në mediat rozë, sikur të ishte një vajzë e re, shkruan Kosovarja.

Pas shumë angazhimeve, ajo ka vendosur që të pushojë ca ditë në Turqi me burrin e saj.

E meqë, vera dhe sezona e dasmave po fillon ka bërë mirë që ia ka nxjerrë vetes këtë pushim qysh tani.

Si gjithmonë e buzëqeshur në imazhin që ka sjellur përkrahë bashkëshortit të saj, nuk kanë munguar as komentet nga familjarët dhe miqtë e tyre.

Mirëpo, foton e tyre fillimisht e kanë pushtuar komentet nga vajzat e saj dhe reja e saj Learta të cilën po ashtu e konsideron si vajzë të veten.

E natyrisht, e rrethuar me kaq dashuri nga personat më të dashur të saj, edhe pushimet do i kalojë për mrekulli. / Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË