Shyhrete Behluli ka nisur pushimet.Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj kanë zgjedhur që t’i kalojnë disa ditë së bashku në bregdet.

Vetë ajo e ka publikuar një foto në Instastory dhe në shikim të parë nuk njihet.

Këngëtarja është veshur me shumë stil dhe duket si një vajzë e re ndërkohë që prapa saj shihet bashkëshorti Luli, imazh ky në të cilin çiftin duket tejet romantik./Lajmi.net/.

MUND TË JU PËLQEJNË