Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli ka një familje të madhe me djem e vajza, nipa e mbesa.

Për publikun pothuajse të gjithë janë të njohur, pasi jo rrallë janë pjesë e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Si nënë e gjyshe këngëtarja është e dashur dhe shumë e afërt me të gjithë. Ajo shpesh ndanë imazhe me secilin nga ta duke kaluar momente të këndshme familjare.

E sot për ditëlindjen e nipit të saj, djalit hasret të Njomzës.

“Urime ditelindjen o drite e diellit,ti qe i shtove rreze shtepise❤️”, ka shkruar Shyhretja krahas imazhit me nipin.

Ndryshe Njomza është e martuar dhe nënë e tre fëmijëve, dy vajzave e një djali. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË