“Matini tu marr poza n Milano” Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret mjaft të dashura të zhanrit popullor.

Duke qenë se është pjesë e estradës qe disa dekada, këngëtarja ka numër të madh të fansave, për të cilët po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale.

E kur jemi te këto të fundit, Shyhretja publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj. Sot për 185 mijë ndjekësit e saj në instagram ajo hodhi në storie një imazh të bukur të nipit të saj.

Djali i Kushtrimit, Matini siç duket ishte në Itali, ku edhe i kanë bërë ca foto. E pikërisht nga atje, Italia (Milano), Shyhretja i publikoi nipit një imazh të bukur, sipër të cilit shkroi: “Matini tu marr poza n Milano”.

Shyhrete Behluli dhe Learta para disa ditësh kanë publikuar projektin e tyre të titulluar “Për ty Nexhmije”. Projekti është publikuar në ditëlindjen e bilbilit të muzikës shqipe, Nexhmije Pagarushës./21Media

MUND TË JU PËLQEJNË