Stresi dhe ish e fejuara e tij, Keisi, vazhdojnë jenë shumë të komentuar në media pas ndarjes për shkak të postimeve që shpeshherë është thënë se i dedikoheshin njëri-tjetrit.

Disa ditë më parë, deklarata e Stresit në emisionin “Bukë me vete” u shpreh e e ka kaluar shpejt ndarjen dhe se postimet e tij nuk kanë qenë kurrë për Keisin.

Mesa duket Keisi e ka lënë të shkuarën pas me Stresin dhe po shijon jetën. Ajo ka shkuar me pushime e cila ka postuar një foto ku shfaqet në super formë me rrobabanjo.

Po ashtu, ditën e djeshme Keisi la të kuptohej se nuk ka shpresa për rikthim me Stresin, pasi ajo ka vendosur të mos kthehet më në Shqipëri.

MUND TË JU PËLQEJNË