Egzona tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.s

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi, shkruan ORAinfo.

Si nusja e një familje të njohur, tashmë ka një numër të madh të ndjekësve, ku është shumë aktive.

Sot ajo ka publikuar një foto të burrit të saj, i cili është në telefon.

MUND TË JU PËLQEJNË