Nuk ka shumë kohë që është bërë vjehërr dhe ky epitet i ka bërë goxha mirë Remzie Osmanit.

Është e njohur për një relacion të mrekullueshëm ndërmjet saj dhe Gëzimes, dhe kjo vërtetë që po i befason të gjithë dhe po i bën më të etur për të ditur më shumë rreth dyshes, shkruan Kosovarja.

Remzia, pasi që martoi të birin nuk vonoi shumë dhe atë bashkë me Gëzimen e nisi në muajin e mjaltit e që momentalisht gjenden në New York.

Çifti i përfolur po ndajnë momente nga më të ndryshmet nga atje, ku na bëjnë të kuptojmë se vërtetë po ia kalojnë shumë mirë.

E, ky udhëtim duke t’iu ketë bërë ende më mirë, kur panë se edhe atje dëgjohen këngët e Remzies, ku edhe shkëputën sekuenca të këtij momenti.

Për këtë, e madhja Remzie padyshim që u ndje e obliguar ti falenderojë dy zogjtë e lumtur, që ngado që po shkojnë nuk po e harrojnë atë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË