Big Mama dikur u bë e njohur si këngëtare e tash edhe si moderatore, shkruan “Kosovarja”.

Ishte e njohur edhe si këngëtarja më në peshë në kohën e saj, por para pak vitesh Big Mama u transformua krejtësisht dhe tani duket si një modele.

Ajo njihet edhe si një ndër fytyrat publike e cila ka raporte të mira me të gjithë artistët e vendit. Edhe pse më e afërt është me këngëtarin e njohur kosovar Robert Berishën.

Bigu dhe Roberti gëzojnë raporte shumë të mira shoëqërore ku nuk paraqiten së bashku vetëm në skenën vendore por edhe jashtë saj.

Madje, këto rasporte që ndajnë me njëri tjetrin kanë bërë që ata ti drejtohen njëri- tjetrit edhe me nofkën ‘Dostat’./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË