Një bukuri e rrallë, që çdoherë shfaq sharm.

Si me grim ashtu edhe natyrale Afron Dika duket mjaftë këndshëm dhe shumë e ëmbël.

Afrona edhe në rrjetet sociale është shumë aktive, shkruan “Kosovarja”.

Fotografitë që ajo poston në rrjetet sociale nuk kalojnë pa vëmendje.

Përveç që ka një bukuri të pa krahasueshme ajo ka edhe besim te vetja.

Dhe duket se kjo e motivon që përkundër komplimenteve e komenteve negative të vazhdojë rrugën e saj.

 

 

Në fotografinë e fundit përveç që duket këndshëm me një grim të lehtë ajo ka edhe një mesazh të fortë, mbase jo veç për vete, por edhe për të gjithë ndjekësit:

“Gjithçka që ka rëndësi është se si e sheh veten”, është mbishkrimi që i’a ka bashkangjitur fotografisë.

Ndryshe Afron shumë shpejtë pritet ta kurorizojë dashurinë e saj me martesë me këngëtarin  Blero./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË