Moderatorja kosovare Blerona Zeqiri çdo ditë e më shumë po merr vëmendje duke qëndruar vazhdimisht në ballinat e faqeve rozë.

Dhe kjo jo për asnjë shkas. Natyrisht në radhë të parë se emri saj përbën një fytyrë publike, e njohur si një ndër moderatoret më të suksesshme e tani si arsye e madhe po janë ndryshimet e fundit të saj, shkruan “Kosovarja”.

Një kohë Blerona etiketohej si moderatorja me kilogramë të tepërt e tani arriti për një kohë të shkurtë ta shndërroi këtë etiketë si “moderatorja belhollë”.

Në imazhin e saj të fundit po vërehen dukshëm ndryshimet, madje ata që do e shohin pas një kohe si e kanë parë sa ishte e shëndoshur as që do ta njohin./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË