Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri vite më parë kishte pësuar një aksident të rëndë me makinë, për çka edhe kishte përfunduar në spital, shkruan “Kosovarja”.

Njoftimin për aksidentin e kishin bërë administratorët e faqes së këngëtares në rrjetin social “Facebook”.

Aksidenti i saj u konsiderua i tmerrshëm.

Adelina për disa ditë ka qëndruar pa lëvizur dhe gjendja e saj dukej mjaftë e rëndë. Fatmirësisht, Adelina tani është shëndosh e mirë, shkruan “Kosovarja”.

 

MUND TË JU PËLQEJNË