Emri i saj thuajse është më i ngjeshuri në faqet rozë, kjo për arsye se është një prej atyre femrave që diti si të mbaj rreth vetes adhurues edhe pas ndarjes nga reperi i njohur Majk.

Fakti se është nënë e një djali të quajtur Roan, nuk e ka penguar të realizojë gjërat që ka dashur në jetën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Tani Majlinda përveç se është një nënë, ajo është një femër e bukur, bënë jëtë luksoze dhe çdo herë është e rrethuar me njerëz që e duan, mbi të gjitha ka edhe mbështetjen e famijes.

Këto kanë bërë që as Roanit të vogël të mos i mungojë asgjë, qoftë nga ana shpirtërore qoftë nga ajo materiale.

Majlindën jemi mësuar që çdo herë ta shohim të rregulluar deri në detajet më të vogla.

Por, natyrisht ka disa foto të Majlindës që nuk i keni parë e që do u lënë gojëhapur.

A thua vallë, si ka mundësi të jetë kaq e bukur kjo femër?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË