Tashmë e disa vite, gëzon një jetë mjaft të lumtur, jeta e së cilës është përmbushur edhe me ardhjen e dy engjujve të saj.

Edona Llalloshi, është ndër ato këngëtaret, që jetën e saj publike mundohet ta ruajë mjaft me rezervë, por jo çdo herë bëhet ashtu si dëshiron ajo, shkruan Kosovarja.

Kjo pasi, që ajo së bashku me familjen e saj bëhen goxha shpesh pre e lajmeve rozë, ku tani më së shumti syri i aparatit është edhe tek fëmijët e saj.

Edhe këtë herë nuk ndodhi më ndryshe, ku së fundi rrjedhën disa fotografi të këtyre të fundit, pasi Edona kishte dalë me ta në njërin nga resturantet më luksoze në Prishtinë.

Dy fëmijë aq të mbarë dhe të bukur, duket qartë se i kanë ngjarë mamit për nga pamja e jashtme, dhe që prej tani gëzojnë tipare të artistit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË