Adelina Tahiri po përgatit këngën e re dhe kështu ka zbuluar pamje nga ky projekt i ri.

Adelina Tahiri ka njoftuar fansat që së shpejti publikon projektin e saj të ri muzikor.

Kënga e re e Adelinës titullohet ‘Hile Hile’, ndërsa për fansat ka publikuar pamje nga prapaskenat e klipit.

Në fotografinë e fundit, këngëtarja zbuloi një skenë të klipit, në të cilën do të shfaqet shumë joshëse.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Adelina Tahiri është balada ‘Përgjithmonë’.

MUND TË JU PËLQEJNË