Vala

Historia e dashurisë mes Ramush Haradinaj dhe Anita Muçaj është e njohur. Ata u lidhen, u fejuan e martuan me bujë mediatike, shkruan “Kosovarja”.

Vëmendje që iu dha lidhjes së dyshes në fjalë sigurisht që nuk ishte e rastësishme, pasi që të dy ishin persona me ndikim, njëri në politike e tjetra në botën e televizionit.

Kryeministri i vendit duket shumë i lumtur dhe i plotësuar në krahët e gazetares dhe prezantueses elokuente. Ata, pa dyshim që përbëjnë çiftim ideal, shkruan “Kosovarja”.

Pa dyshim që prezantueses së lajmeve të “RTK”-së, shpesh i ka ndodhur të raportoj edhe për të shoqin.

E, në të tilla raste, ajo ka mbajtur qëndrim profesional, pa u diktuar për ndonjë luhatje emocionale./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË