Tara është vajzë më plot privilegje dhe e rritur me shumë dashuri pavarësisht se prindërit ndanë rrugët e tyre, shkruan Kosovarja.

Vogëlushja vazhdon të jetoj me Teutën por vizitat te Blero nuk mungojnë asnjëherë dhe momentet më të bukura janë kur ata kalojnë kohë së bashku.

Blero përkundër shumë angazhimeve ka treguar një përkushtim të madh ndaj vajzës dhe ndaj familjes në tersi.

Çaste argëtimi ka në mes babait dhe të bijës, është edhe kjo video që tregon se Tara argëtohet pa fund në pranin e babait. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË