Liberta Spahiu është një nga femrat më seksi në ekranet shqiptare.

Sharmi, eleganca dhe format e përkryera bëjnë që emri i saj të lakohet çdo herë në mediat rozë.

Moderatroja e njohur edhe në rrjetet sociale është mjaft aktive, në imazhet që publikon ajo kujdeset që çdo t’i vë në pah pikat e saj të forta.

Ajo së fundi shfaqi fizikun e saj në disa imazhe pa ngjyra. Përveç artistike ajo dukej në formë të mirë dhe mjaft joshëse.

Liberta dukej atraktive dhe më seksi se kurrë më parë.

MUND TË JU PËLQEJNË