Adelina Tahiri hyn në listën e personazheve më të përmendra, ku emri i saj ka ndikim të madh për secilën media.

Kjo për shkak që në vitet e fundit ka jetuar jetën me interesa të mëdha, dhe me kuriozitet të veçantë nga të gjithë, shkruan Kosovarja.

Shkas për këtë është bërë martesa e saj me avokatin e maqedonisë, ku është dëshmuar se është më i vjetër hiç më pak as më shumë se 19 vite.

Ndonëse për të tjerët ka qenë problem i madh, për këngëtaren maqedonase nuk ka qenë ndonjë pengesë për të vazhduar jetën me të.

Përkundrazi, ka kaluar secilën ndalesë që jeta ia ka paraqitur, vetëm të vazhdojë me të e të jetë në krahët e tij përgjithmonë.

Sot, Adelina shihet shumë e lumtur dhe e qetë pranë tij, ku ka arritur të ia mbyllë gojën të gjithëve dhe t’iu tregojë se dashuria nuk njeh asgjë.

Sa vazhdon lumturia për të, aq më shumë vazhdon për bashëshortin e saj, ku me qindra herë është parë se çfarë bën pas saj dhe si ia plotëson secilën dëshirë.

Madje, aq shumë e do sa nuk e ka problem që Adelina të vijë me këto poza, ani pse për të tjerët do të cilësohen provokative dhe jo të hijshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË