Për momentin janë çifti më i komentuar në mediat rozë. Kjo pasi që krejt papritmas morën një vendim që erdhi habitshëm për të gjithë.

Reperi Stresi dhe vajza e cila vite më parë ia kishte rrëmbyer zemrën, Keisi, duket se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë çështje mirëpo bazuar në disa detaje kjo po del të jetë e vërtetë.

Keisi e ka hequr mbiemrin Lushaj nga Instagrami e fototgrafitë i kanë fshirë. Tani ata po argëtohen por të ndarë.

Derisa Stresi shihej me femra në dhomë, Keisi thotë se po argëtohet me gjëra të vogla.

MUND TË JU PËLQEJNË