Tashmë është bërë imune ndaj famës, e kjo ka ndikuar pozitivisht në jetën e saj.

Reja e Remzie Osmanit po njihet edhe si ‘nusja e estradës’, shkruan “Kosovarja”.

Ajo po di të jetë e kujdesshme si në paraqitjet e saja, si në raportet me familjen e bashkëshortit, duke u bërë ndër më të komentuarat.

Se është një femër e bukur e ka dëshmuar vazhdimisht, duke u shfaqur me elegancë e sharm.

E nga pushimet luksoze ajo së bashku me Hamzën kanë ndarë vazhdimisht imazhe përmes të cilave tregonin momente të lumura.

Nga gjithë këto komente e komplimente për të, po bëjnë që Gëzimja të përdorë këtë famë për të qëndruar gjithmonë e para, si në mediat roze si në publikun e gjerë.

Andaj po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke ndarë imazhe të ndryshme.

Edhe kësaj radhe ajo ka mahnitur me linjat dhe bukurinë e saj, duke u shfaqur si një damë.

Me sandale të kuqe dhe veshjen shumëngjyrëshe, ajo mahnitë si çdoherë tjetër./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË