Adelina Tahiri po vazhdon të komentohet për jetën e saj luksoze, ani psr as kritikat që merr nuk mungojnë.

Që kur u martua me avokatin maqedonas ajo është në fokus për çdo lëvizje që bën, shkruan “Kosovarja”.

Por, Adelina as si ka vënë vathë në vesh ato që janë thënë për të.

Ashtu si një femër e fortë që cilësohet vazhdoi jetën e saj me bashkëshortin dhe djalin Jonin, madje kjo nuk e pengoi që pas një pause të rikthehet me dy këngë mjaft të fuqishme.

Adelina është ndër ato fytyra që pavarësisht të gjithave ajo pjesë e fansave që e duan nuk hezitojnë ta pëlqejnë edhe për stilin e veshjes.

E sot, ajo që po merr vëmendje janë syzet e saj. A nuk janë pak të mëdha këto që po mban?

Sidoqoftë, kur është në pyetje stili Adelina mban e vesh çdo gjë që i shkon për shtat./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË