Protagoniste të këtij shkrimi janë dy këngëtaret e njohura kosovare, Vjollca Haxhiu e Gili, te cilat janë prezente në skenë prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Dy këngëtaret sapo kanë ardh me projektë të reja muzikore. Vjollca në bashkëpunim me Meden, ndërkaq Gili solo.

Si njëra si tjetra janë ende mjaftë aktuale e besa edhe atraktive. Të dyja kanë llogaritë personale në rrjete sociale, ku shpesh e komentojnë njëra tjetren poshtë ndonjë foto të postuar, shkruan “Kosovarja”.

Në fotografinë e fundit, këngëtarja Vjollca Haxhiu shfaqet mjaftë e ngrysur, por Gilit i duket shumë mirë dhe e komplimenton.

Kolegia dhe shoqja e Vjolles, i thotë se ajo po bënë dritë.

E, juve si po ju duket? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË