Që nga paraqitja në skenë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri mori vëmendjen e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Tani është jeta lukzose që e bën të jetë qendër e vëmendjes.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale, çdo herë duke u shfaqur me stile të ndryshme, e rregulluar dhe e veshur në firmato.

Mirëpo, kësaj here ajo publikon një imazh ku shihet krejt e thjeshtë pa pikë grimi.

Edhe pse natyrale, ajo po duket bukur. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË