Këngëtarja e njohur Nora Istrefi po bën bujë me paraqitjet e saj provokuese.

Kohëve të fundit edhe pse ajo është ndarë nga Roberti, aspak nuk po i ndal paraqitjet e saj, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që njihet për një trup bombastik, ajo nuk e ka problem që të shfaqet e veçantë.

Sot, në një fustan të bardhë dhe të shkurtët Nora ekspozon gjoksin më shumë se ç’duhet.

Kështu nuk e keni parë asnjëherë këngëtaren apo ? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË