Njomza, Engjëllusha dhe Gresa janë pothuajse emrat më të përmendur në estradë duke u bërë të njohura si vajzat e këngëtares sonë të mirënjohur Shyhrete Behlulit, shkruan “Kosovarja”.

Vetëm Engjëllusha ishte ajo që prej motrave zgjodhi rrugën e nënës duke kënduar përkrahë saj.

Ndërkohë, që Gresa edhe pse nuk njihej edhe shumë kohët e fundit është duke marrë mjaft shumë vëmendje me anë të postimeve të ndryshme.

Ajo cilësohet si një vajzë sharmante dhe me plot stil, e që rrallë herë mund ta shohësh pa grim.

E së fundi duke shijuar pushimet shfaqet krejt natyrale pa pikë grimi ku duket shumë më ndryshe sa zakonisht. /Kosovarja/.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË