Prezantuesja e “RTV 21”, një nga fytyrat më të ekspozuara të kësaj shtëpie mediale, Blerona Zeqiri, tashmë po shfaqet me linja të reja, shkruan “Kosovarja”.

Blerona, deri vetëm pak kohë më parë flitej më shumë se për çkado tjetër për kilogramët e tepërt.

Dukej sikur Blerones nuk ia ndiente për kilogramët e komentet, e megjithatë, ajo ka vendosur të ndryshoj, pasi me të shpejtë ka humbur shumë kilogram.

Me këto linja, lirisht mund ta quajmë “Blerona bel holla”.

Ajo, po duket shumë elegante dhe vërtet linja e re po e prezanton shumë më mirë. E, se a u dobësua me dietë apo ndërhyrje, e di më së miri Blerona Zeqiri./Kosovarja/.

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË