Adelina Tahiri po vazhdon të jetojë e zhytyr në botën luksoze.

Shtëpia, gardëroba, shëtitjet e çdo gjë që e rrethon mban emrin e ndonjë marke të njohur, shkruan “Kosovarja”.

Pas gjithë atij fluksi me thashethemeve për martesën e saj me avokatin maqedonas, gjithçka u vu në heshtje dhe tani Adelina po shijon jetën me bashkëshortin dhe djalin e tyre Jonin.

Këngëtarja po ashtu cilësohet për një stil të veshjes çdo herë unik duke qenë çdo herë vetvetja.

Mirëpo, në imazhet që solli së fundi herë një veshje e saj mjaft interesante po bie mjaft në sy.

Ishte ide e vëtë këngëtares, apo kush e si arriti ta katandisë në këtë mënyrë.?/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË