Adelina Tahiri tanimë veç se është emër i njohur për publikun.

Filloi karrierën si këngëtare, por pas disa çështjeve personale pati një shkëputje afatgjate nga bota e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e saj luksoze ka gjetur gjithmonë hapësirë për tu komentuar, që nga martesa e saj me avokatin milioner me prejardhje maqedonase.

Mirëpo, Adelina kaloi këtë sfidë të jetës si është më së miri, duke pasur në krahë dhe pas saj çdo herë edhe familjen e saj.

Adelina shpesh herë dhe haptazi ka folur për familjen e saj me një dashuri dhe respekt të veçantë. Sidomos për motrën e saj të vogël Dianën e cila po ndjek hapat e motrës së madhe.

Edhe pse kanë diferencë të madhe në moshë Adelina dhe Diana janë aq të ngjashme sikur të ishin binjake./Kosovarja/.

Shikoni dhe binduni:

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË