Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e preferuar nga publiku

Sezonin e kaluar e kemi parë nën drejtimin e emisionit “C’est La Vie”, mirëpo se çfarë do bëjë këtë sezon, do e marrim vesh ditët në vijim.

Ajo po shijon romancën me bashkëshortin e saj Getoar Selimin dhe ditët e fundit ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë e bukur me një këmishë me nuanca verore e me syze që i rrinë shumë mirë.

Edhe pse në shikim të parë këmisha duket e thjeshtë, kjo i përket firmës ‘Roberto Cavalli’, që ka vlerën rreth 1045 euro, çmim ky i zbuluar nga faqja “Whattheywearin”.

MUND TË JU PËLQEJNË