“Simpatia e shkollës” më në fund vjen nga dy ikonat e muzikës shqiptare.

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë, shkruan Kosovarja.

Pas një paralajmërimi e një pritje të gjatë, ata sot sjellën këtë këngë.

Që në momentet e para kënga u pëlqye, dhe vërtetë pritet të shndërrohet në hitin e këtij vitit.

Në iu lëmë në këto melodi e zëra të veçantë të dëgjoni e të vlerësoni. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË