Sinan Vllasaliu ka thënë se i përkulet forcës dhe dashurisë së Vasfije Krasniqit për atdheun.

Rasti i Vasfije Krasniqit i ka prekur të gjithë, mirëpo forca e saj u ka dhënë shpresë.

Vasfije Krasniqi – Goodman dje ka folur edhe njëherë për rastin e  saj gjatë luftës së fundit në Kosovë, kësaj radhe para kongresit amerikan.

Më pas kanë qenë të shumta reagimet pozitive të njerëzve të cilët e kanë përgëzuar për guximin dhe dashurinë ndaj atdheut.

Ndër ta edhe këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu, i cili këtë e bëri nëpërmjet një postimi në Instagram.

“I përkulem foces dhe dashuris tane për Atedheun. Zoti të bekoftë ty dhe familjen tënde, Vasfije Krasniqi Goodman”, ka shkruar Sinan Vllasaliu pranë postimit.

MUND TË JU PËLQEJNË