Sinan Vllasaliu është quajtur me epitete të ndryshme nga fansat që e dëgjojnë dhe ndjekin me një farë pasioni krejt të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Sinani gjatë gjjthë karrierës së tij ka pasur një numër të madh hitesh, këngësh që janë bërë pjesë e pa ndarë e jetës së shumë njerëzve.

Sa e sa njerëz i kanë bërë këngët e Sinanit “kolona zanore” të lidhjeve të tyre të dashurisë? Sigurisht, shumë.

Këngëtari, më nuk është as në të 30-tat e as në të 40-tat e tij, por përkundër viteve që ikin, ai sërish mbahet mirë, shkruan “Kosovarja”.

Sinanit i pëlqen të bëjë selfie dhe kjo vërehet sapo të futesh në faqen e tij në Instagram.

E, ndonjë të tillë, e bënë siç thotë edhe vetë “veç hajt…”. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË