Këngëtari Sinan Hoxha përveç një karriere të gjatë dhe të suksesshme, ai ka edhe një jetë private për ti marr lakmi.

Sinan dhe bashkëshortja e tij simpatike, Andrra janë ndër çiftet më të përfolura dhe më të famshme shqiptare.

Çifti së fundi po marrin pjesë në një aheng teksa janë shfaqur tejet elegant dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrin.

Ndryshe, ata janë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin, Ansi./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË